خانه / wallpanel

wallpanel

این پوشش با توجه به تنوع و راحتی نصب یکی از بهترین گزینه هایی است که هر کس می تواند در پوشش و عایق محل مورد نظر خود بکار ببرد.

دیوارپوش می تواند در مکانهای مسکونی،تجاری و اداری مورد استفاده قرار گرفته و همچنین یکی از بهترین گزینه ها برای مکانهای ناهموار بوده و به راحتی می تواند ناهمواریهای موجود را مخفی نگه داشته و ظاهری شکیل و مناسب به آن بدهد.

در بازار داخلی ایران دیوار پوش هم بصورت pvc   بوده و هم بصورت HDF  و هرکدام بسته به نوع کاربری می تواند مورد استفاده قرار گیرند.

دیوارپوش پلی استایلن یک نوع دیوارپوش  است که دارای عمر طولانی بوده و استفاده از این نوع دیوارپوش نیاز به صرف هزینه برای تعمیر  دیوارها و بازسازی ندارد این نوع دیوارپوش صد در صد ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو است.

دیوارپوش پلی استایلن به خاطر نصب آسان و وزن کم در سبک سازی مورد استفاده فراوان قرار می گیرد و عایق بسیار عالی در مقابل صدا می باشد .

اکثر قریب به اتفاق دیوارپوش های موجود در بازار ایران یا چینی بوده و یا تولید داخل است که به راحتی می توان ادعا کرد که محصولات تولید داخل کیفیت و قیمتی به مراتب مناسب تر از نوع چینی آن را دارا می باشند


برای تماس ( کلیک کنید )