راهنمای خرید دیوار پوش

 راهنمای خرید دیوار پوش

دنياي رو به جلوي امروزه ما را وادار نموده است که همواره و در همه جا به اطلاعات و منابع مهم مورد نيازمان ، دسترسي داشته باشيم  و بالطبع، شرکتهاي توليدي و بازرگاني به عنوان مظهر و منبع اطلاعاتي نيز  ميبايست همواره در دسترس باشد. شايد بعنوان يک بيننده در هنگام مواجهه با خريد انواع ديوارپوش ها ، تنها فاکتور مهم در حهت خريد آن را قيمت آن بدانيد ولي در مقام خريدار اوضاع کاملا تفاوت ميکند. در اين مرحله سعي داريم با معرفي ويژگي هاي يک ديوارپوش برتر به معرفي بهترين هاي حال حاضر ايران در رده هاي مختلف کاربردي و قيمتي بپردازم.

بازار ديوارپوشها آنچنان متنوع است که اگر قصد خريد ديوارپوش را داريد و هنوز چيزي را انتخاب نکرده ايد به شما پيشنهاد ميکنم اصلا و به هيچ وجه به بازار نرويد چون کاملا در درياي  مدلهاي مختلف از مارک هاي متنوع غافلگير شده و غير ممکن است انتخاب صحيحي را انجام بدهيد.

براي راحتي انجام يک انتخاب مناسب مي توانيم خريداران را از لحاظ انتظاري که از ديوارپوش خود دارند به ۴ دسته تقسيم کنم:

۱٫ افراد عادي که ديوارپوش را براي منازل مسکوني خود مي خواهند . اينگونه افراد انتظاراتشان از ديوارپوش، به مواردي همچون زيبايي و نوآوري طرح ديوارپوشها برميگردد(درصد بالائي از خريداران از اين دسته هستند )

۲٫ انبوه سازان (که فلسفه فعاليت آنها اجرايي و نهايي نمودن پروژه هاي در دست ساخت مي باشد) که براي اينگونه افراد تامين سريع و باصرفه مهمترين نياز مي باشد . ( شاخص اصلي خريد : تحويل سريع , قيمت مناسب )

۳٫ افرادي که فاکتور جديد بودن و تکنولوژيک بودن محصول اهميت والايي براي آنها دارد . اينگونه مشتريان حساسيت چنداني نسبت به قيمت نداشته و کاربري و زيبايي محصول داشتن برند معتبر در اولويت معيارهاي انتخاب آنان قرار دارد. (شاخص اصلي انتخاب : برند معتبر و کارايي بالا)

شما مي توانيد متناسب با بودجه و حساسيت خود يکي از گروههاي فوق الذکر را به عنوان گروه مبنا قرار داده و محصولات خود را با توجه به موارد ذيل انتخاب و خريد هوشمند خود را از اين شرکت انجام دهيد

محصولات آی دکور براي گروه اول

مشترياني که در جمله گروه اول قرار مي گيرندچنانچه خواهان ديوارپوشهاي pvc هستند مي توانند ديوارپوشهاي pvc طرح چوب که توسط اين شرکت توليد مي شوند را به عنوان ديوارپوش دلخواه خود قرار دهند . ديوارپوشهاي روکش دار و چاپي آريا پوشش از جمله ديوارپوشهاي زيباي اين شرکت بوده که علاوه بر زيبايي طرح , فاکتور نوآوري در طرح را نيز به يدک مي کشد . همچني کاغذ ديواريهاي وارداتي آرياپوشش که حدود ۴۰۰ طرح را به خود اختصاص مي دهند بسيار زيبا و بادوام بوده وبراي اين گروه از مشتريان که به نوآوري در طرح و زيبايي حساسيت دارند بسيار مفيد مي باشد .

محصولات آی دکور  براي گروه دوم

گروه دوم مشتريان انبوه سازاني هستند که به تحويل سريع و با صرفه محصول حساسيت بالايي دارند . بنابر اين ديوارپوشهاي توليدي آريا پوشش که نسبت به محصولات وارداتي داراي قيمتهاي رقابت پذير هستند و اين شرکت توانمدي توليد در ظرفيت بالا و همچنين تحويل سريع اين نوع ديوارپوشها را دارد مناسب براي نياز اين گروه از مشتريان مي باشد .

محصولات آی دکور براي گروه سوم

ديوارپوشهاي وارداتي آريا پوشش همچون ديوارپوشهاي wpc و ديوارپوششهاي روکش دار pvc اين شرکت از جمله ديوارپوشهاي با کيفيت بسيار بالا بوده که مناسب براي گروه سوم مشتريان مي باشند . همچنين ديوار پوشهاي pulp آريا پوشش نيز در زمره ديوارپوشهاي باکيفيت قرار گرفته و علاوه بر نوآوري در طرح از جذابيت و کاربري عالي نيز برخوردار مي باشد .

 

نگهداری و استفاده بهینه از دیوارپوش

حفظ و نگهداری دیوار پوشها

کارشناسان گروه صنعتی آریا پوشش سعی دارند در اینجا به طور جامع روشهای نگهداری و تمیز نمودن انواع دیوارپوشها همچون کاغذ دیواری ، دیوار پوشهای سلولزی و سایردیوارپوشها همچون کاشی و سرامیک و دیوارگچی را تشریح نمایند .

تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی

برای تمیز کردن دیوارهایی که رنگ روغنی دارند، از این محلول استفاده کنید: یک سطل آب گرم، یک دوم پیمانه بوراکس (Borax)، یک دوم قاشق مرباخوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذاخوری آمونیاک؛ حین استفاده از محلول حتماً دستکش بپوشید. (بوراکس را می‌توانید از مغازه‌های مواد شیمیایی- بهداشتی تهیه کنید.)

تمیز کردن دیوار کاشی و سرامیک

مخلوط یک پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه جوش‌شیرین و یک دوم پیمانه سرکه در یک سطل آب داغ نیز فرمول دیگری برای تمیز کردن سطح دیوارهای رنگ روغنی و یا کاشی و سرامیک است.

پاک نمودن لکّه شمع  بر روی کاغذ دیواری

ابتدا پارافین را با قراردادن یخ بر روی آن جدا کرده و پس از کندن توسط جسمی تیز، لکّه و چربی باقی مانده را با روش اتو و کاغذ مومی و یا دستمال حوله‌ای از بین ببرید. کاغذ و یا دستمال را بر روی لکّه قرار داده و اتوی گرم را بر روی آن بگذارید. سپس کاغذ و یا دستمال را جا به جا کرده تا برای دفعات بعدی همان محل جذب لکّه، به طور مجدد بر روی لکّه قرار نگیرد.

تمیز کننده دیوارپوشهای سلولزی

برای تمیز کردن دیوارپوشهای سلولزی رنگ شده ی منزل، ترکیب نصف پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه سرکه سفید و یک چهارم پیمانه جوش‌شیرین در یک سطل آب‌گرم را امتحان کنید. این تمیز کننده ارزان و قوی ،دیوارها را تمیز و براق خواهد کرد.

پاک کردن شوره و سفیدک روی کاشی و سرامیک

شوره و سفیدک روی کاشی و سرامیک را می‌توان با مالش دادن یک تکه لیموترش یا دستمال آغشته به سرکه روی سطح مورد نظر از بین ببرید.

تمیز کننده کاشی

واکس اتومبیل تمیزکننده خوبی برای کاشی است. آن را به کار گیرید و پیش از خشک شدن با دستمال نرم مالش دهید.

تمیز کردن دیوار آجری

برای پاک کردن لکّه از روی آجر، سطح مورد نظر را با آجر مشابه دیگر بسایید و یا از تکه‌ای سمباده نرم کمک بگیرید.

تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی

فراموش نکنید دیوار گچی را با پارچه ای نمناک پاک نکنید و اگر کاغذی به دیوار چسبیده است با آب گرم با اسفنج خیس نمایید چون پس از چند دقیقه گرم شده و کنده می شود.